TTNET Fatura Sorgulama

Sponsor Reklam

TTNET Fatura Sorgulama

Türk Telekom’un özelleşmesinden sonra alt yapıya büyük önem veren ve ülkenin her karışına telefon ve internet hatları çekerek nitelikli bir hizmet algısı ile % 100 çekim alanı oluşturmak isteyen Türk Telekom bu dönem içerisinde oldukça başarılı işlere imza attı. Yerel ev telefonları ve internet hatlarımızın servis sağlayıcısı olan Türk Telekom belirli kampanyalar ile insanların daha nitelikli bir hizmet almasını amaçlamaktadır. Bu anlamda ttnet fatura sorgulama hizmetlerini yerine getirerek faturalarınızı kısa süre içerisinde ödeme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Bilindiği gibi çok ücra yerler dışında ülkemizin %70 gibi bir kısmında internet hizmetinden daha hızlı ve daha kaliteli yararlanılması adına yalın internet hizmetleri verilmektedir. Yalın internet ile telefon hattına gerek duyulmadan internet hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Böylelikle hizmet alıcıların telefon hattına ekstra bir ücret ödemelerine de gerek kalmamış olacaktır. Son dönemlerde 16 tb hızında internet imkanlarının da var olmasıyla birlikte insanlarımız çok hızlı internete çok uygun fiyatlar dahilinde sahip olabilmektedir. 2 ay boyunca ödenmeye TT net borçları bir süre sonra hattın kesilmesi ile son bulabilmektedir. Bu sebeple ttnet fatura sorgulama hizmetlerini rutin bir biçimde yerine getirerek borçlarımızı zamanında ödemeliyiz.

TTNET Bilgi Alma

TTNET her ne kadar yabancı bir yatırım olarak ülkemizde faaliyet göstermiş olsa da ilk günden bu yana sürekli daha işlevsel hizmetler sunarak vatandaşlarımızın takdirlerini kazanır bir hale gelmiştir. TTNET sadece bir servis sağlayıcısı olarak değil aynı zamanda şeffaf bilgilendirme ağı ile de kullanıcıların şikayet ve önerilerini direk bünyesinde toplayarak bilgi taleplerine karşılık vermektedir. Hizmet alıcıları sürekli olarak dinleyen ve aksaklıkları irdeleyerek hizmet kalitesini sürekli arttıran TTNET gerçek anlamda önemli bir marka algısını da ortaya çıkarmıştır. Ülkemizde kazanmış olduğu maddi kazancı aynı şeklide ülkeye yatırım yaparak değerlendiren TTNET yabancı sermaye olmaktan öte ülke gelişimine direk katkı sağlayan bir yapı halini çok iyi bir biçimde alarak yoluna devam etmektedir. Yerel telefon ağı bağdaştırıcısından İnternete ve kablolu tv ağına kadar birçok alanda hizmet sunan TTNET artık daha güzel bir algıyı da sizlere uyandırmıştır.

Sorgula

  28 Ocak 2014 - 09:22
  faruk kalın

  faturamı öğrenmek istiyorum

  4 Şubat 2014 - 15:44
  kübranur savaş

  faturamı öğrenmek istiyorum

  14 Şubat 2014 - 14:22
  inci korkmaz

  şubat ayı faturamı öğrenmek istiyorum

  7 Mayıs 2014 - 18:02
  orhan alemdar

  ben bir arkadaşım tt net internet paketi almış kapatmak istiyor bu arada tavitli 1 yıllık kapatmak için ne yapması veya nereye başvurması gerekiyor kimi arıyosak bir başkasına yönlendiriyor lütfen bilgi verin

   8 Mayıs 2014 - 20:28
   editor

   TT net müdürlüğüne giderek bilgi almak için dilekçe yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>